O NÁS

/O NÁS
O NÁS2018-01-13T14:37:03+00:00

PRAGNET.CZ – RYCHLOST, SPOLEHLIVOST A VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ!

Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.

Počátky naší sítě sahají do roku 2003, kdy vznikla za účelem sousedského a přátelského sdílení tehdy drahého málo dostupného internetu.

Nesouhlasili jsme s přístupem velkých operátorů, a to jak co se týká marketingových metod, tak technické podpory, kdy se nezřídka stávalo, že servisní technik přijel řešit problémy až po 14 dnech urgování. Rozhodli jsme se proto, že se staneme sami poskytovatelem internetového připojení a s našimi klienty budeme jednat fér.

Oba jednatelé společnosti Irongate, s.r.o., zastřešující značky Pragnet.cz a KameryDoDomu.cz, prošli řadou špičkových korporátních společností. Počáteční nadšení z nich ale nevyprchalo, a tak se později rozhodli získané zkušenosti zúročit ve vlastním podnikání, které jim dává více svobody a prostoru pro seberealizaci.

Vážíme si každého našeho klienta a ke všem požadavkům přistupujeme individuálně a s maximální snahou jej vyřešit ke spokojenosti klienta.

NAŠE PRIORITY

  • KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

  • ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

  • SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ I SPOLUPRACOVNÍKŮ

  • LIDSKÉ A FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Etický přístup je základním stavebním kamenem našeho podnikání. Nečejte od nás proto křiklavé marketingové akce balící nekvalitní produkty do blyštivých pozlátek, ani záludnosti typu skrytých poplatků. Hrajeme fér.

Od roku 2004 jsme zapojeni do projektu neziskové komunitní sítě CZFree.Net.

V roce 2010 jsme zakoupili profesionální dohledový systém, který nám zajišťuje nepřetržitý důkladný přehled o všem, co se v síti děje.

Na případné problémy tak můžeme reagovat okamžitě, což nám umožňuje minimalizovat jejich dopady a dosahovat tak maximální spolehlivosti sítě pro naše klienty.

Naše společnost je stále ve fázi dynamického růstu, a vy, naši spokojení klienti, jste naší největší motivací pro to dělat věci lépe a lépe.

POSKYTUJEME TYTO SLUŽBY

ZEPTEJTE SE NA TO, CO VÁS ZAJÍMÁ, NEBO SI ROVNOU NEZÁVAZNĚ OBJEDNEJTE NAŠE SLUŽBY

277 000 002